Profesyonel Koçlarımız

Senfoni Koçluk, sevgi, dürüstlük, fedakarlık, merhamet, paylaşımcılık, hoşgörülü, katkıda bulunmak, öğrenmek ve öğretmek değerlerine sahip koçlardan oluştu.
Fehime Ergüneş
ICF ACC

1993 yılında Uludağ Üniversitesi Matematik öğretmenliğinden mezun oldu. Dışa dönük, paylaşımcı, yardımsever, öğrenme, özgürlük değerlerine sahip, evli ve 3 çocuk sahibi. Yaşamımda gerek anne gerekse öğretmen olarak “Her çocuk özeldir.’’ düşüncesi ile hareket etti.

Buket Özen
ICF PCC

1991 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunu. Beşiktaş Anadolu Lisesi, özel okul ve California Los Angeles’daki bir Amerikan ortaokulunda öğretmenlik yaptı.

Hayatının Senfonisini Bestele ve Yönet!

Neden SENfoni?

Her şey SEN’le başlar. Biz de bunun bilincinde olarak ismimizi SEN’le başlattık.
SEN ne istediğini bilmezsen nereye gideceğini bilmeden rüzgârda bir yaprak gibi savrulursun.

SEN kendini tanımazsan hayatı keşfedemezsin.
SEN güçlü yönlerini ve potansiyelini bilmezsen hedefini bulamazsın.
SEN kendini geliştirmezsen hedefine yol alamazsın.
SEN kendini sevmezsen başkalarını sevemez ve onların seni sevmesini de bekleyemezsin.
SEN kendi plan ve stratejini belirlemezsen başkalarının planlarının bir parçası olursun.
SEN kendinle ilişkini düzeltmezsen başkaları ile sağlıklı ilişkiler kuramazsın.

Tüm bu sebeplerle başarı için, kişisel tatmin için, denge için ve huzur için önce SEN…..
Eğer SEN önce kendi üzerinde çalışırsan hayatını belirsizlik ve kaostan, kulakları tırmalayan bir kakafoniden muhteşem bir senfoniye dönüştürebilirsin. Başkalarının yazdığı bir senaryoda figüran olmaktansa kendi hayatının başrolü olursun. Başkalarının yazdığı bir besteyi çalmaktansa kendi hayatının senfonisini sen yazar, sen çalar ve sen yönetirsin.

Senfoni koçluk bu süreçte sana ayna olarak, ışık tutarak her zaman yanında olacaktır. Başlangıç noktasından varış noktasına kadar tüm gelişim sürecinde en yakın destekçin olacaktır.

Hayatını muhteşem bir SENfoni'ye dönüştür.

Senfoni Koçluk, bütünsel koçluk modelini benimser ve bireyi hem duygusal, hem bedensel, hem zihinsel hem de ruhsal açıdan 4 boyutlu olarak geliştirmeyi ve en hızlı ve kolay şekilde potansiyellerine ulaştırmayı hedefler.